80% pracodawców ma problemy z rekrutacją – My nie

aterima_logotyp_ 400x200Poznajcie Partnera oraz Mówcę męskich Skrzydeł Sukcesu – ATERIMĘ.

ATERIMA to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim, niemieckim i francuskim, członek Polskiego Forum HR. Swoim klientom oferują profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji oraz wynajmu personelu. Z ich usług korzystają przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa. Jedną z ich specjalizacji jest delegowanie pracowników do pracy za granicą – w szczególności do Niemiec i Francji.

Rekrutacja pracowników – zajmują się kompleksowo całym projektem począwszy od przygotowania profesjonalnego ogłoszenia o pracę, publikację w optymalnie dobranych mediach, wstępną selekcję, aż do prezentacji najlepszych kandydatów spełniających wymagania klienta.

Wynajem personelu – w ramach usługi przejmują całość procedur związanych z wyszukaniem kandydatów jednocześnie biorąc na siebie odpowiedzialność za prowadzenie pełnej obsługi kadrowo – płacowej. Klient zamiast skomplikowanych procedur związanych z zatrudnieniem pracownika (US, ZUS, GUS, PIP, naliczanie płac, kadry) trzymuje jedną, comiesięczną fakturę VAT.

Wychodząc od tej zasady postawiliśmy na dobry zespół.ATERIMA_2

Projektując oferowane usługi skoncentrowali się na doświadczeniach swoich specjalistów. Każdy z nich ma za sobą setki zrealizowanych projektów i dziesiątki zadowolonych klientów. Mając na uwadze przede wszystkim rozwój klientów i ich potrzeby, zmienili podejście do rozumienia procesu rekrutacji.

Wszystko, co wiedzą o rynku, jest rezultatem obserwacji i pracy z klientem, uważnego Ich zdaniem, rynek potrzebuje doświadczonych ekspertów, ludzi, którzy są partnerami dla swoich klientów, którzy są otwarci na dialog i posiadają praktyczną wiedzę. Sukcesem firmy Aterima jest stworzenie zespołu takich właśnie osób. Nie tylko znają rynek, ale potrafimy podążać za klientem, by doradzić mu, co w danym momencie jest najbardziej korzystne dla rozwoju jego firmy.

Pamiętamy, że ich celem nie jest samo przeprowadzenie procesu rekrutacji, lecz sprawienie, by potencjał i pasja każdej polecanej przez ich osoby były wartością dodaną dla klienta. Klienci i kandydaci polecają ich jako rzetelną firmę i chcą z nimi pracować. To dodaje im SKRZYDEŁ 🙂

ATERIMA_1Warto być odpowiedzialnym

ATERIMA jest członkiem stworzonej przez Pracodawców RP „Koalicji na rzecz odpowiedzialnego biznesu” i na wszystkich polach przestrzega jej Kodeksu. Wierzą
bowiem, ze w branży HR liczy się nie tylko skuteczność, ale też bezpieczeństwo. Ich projekt popularyzujący bezpieczną pracę został doceniony w raporcie „Odpowiedzialny
biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

ATERIMA została również umieszczona w gronie odpowiedzialnych firm przez portal Wrota Małopolski. W sekcji dobrych praktyk CSR serwisu dodano prezentację ich projektu poświęconego bezpiecznej pracy za granicą.

Podczas męskiej edycji Skrzydeł Sukcesu w Krakowie ( ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ) Aterima przeprowadzi szkolenie uczestników: 80% pracodawców ma problemy z rekrutacją – My nie. Dowiemy się na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji, aby zatrudnić najlepszego pracownika dla danego stanowiska pracy.

Dla każdego uczestnika Skrzydeł Sukcesu Aterima przygotowała Vouchery w wysokości 200 zł na konsultacje dla pracodawców.

Polecamy!

Maja Smolarczyk
HR Project Manager
668 898 912
maja.smolarczyk@aterima.pl
ul. Puszkarska 7f; 30-644 Kraków

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s